top of page
4 renk.jpg

ÜRETİMLERİMİZ

Packoroma ailesi olarak geri dönüştürülmüş hammaddeden ürettiğimiz ambalaj ürünleri.

30x30 Fermuarlı Poşet

Fermuarlı Poşet

En çok ilgi çeken ürünlerimizden olan fermuarlı poşet, tekstil üreticileri ve işletmeler tarafından çok seviliyor. Aynı zamanda paketleme dünyasında popülerleşiyor.

*Artık fermuarlı poşetleri de el geçme detaylı yapabiliyoruz.

8x11 Kilitli Poşet

Kilitli Poşet

Tekstil üreticilerinin vazgeçilmezi olan kilitli poşet aynı zamanda dişçilerin, mücevhercilerin, ayakkabıcıların ve ev tekstilin de favorilerinden.

*Cepli detaylı kilitli poşetlerimiz de medikal sektörde bir gereç haline geldi

Kargo Bantlı Poşet

Kargo Bantlı Poşet

Müşterilerimizin ilk izlenimi olan kargo bantlı poşetlerimiz hem küçük işetmelerin hem de büyük firmaların gözdeleri. Her yönden reklam olanağı sağlayan  bantlı kargo poşetlerimiz, dayanıklılık açısından da tercih ediliyor.

*Buzlu renk detaylı kargo poşetimizi kesinlikle denemenizi öneriyoruz.

El Geçme Kilitli Poşet

El Geçme (Tutmalı) Poşet

Mağazaların, müzelerin ve fuarların gözdesi olan el geçme poşetlerimiz, dilediğinizde transparan şekilde de üretiliyor. Hem marka reklamı hem de marka ürününü gösterebileceğiniz bir olanak sağlıyor.

Detay olarak Fermuarlı, Kilitli, Bantlı ve Kargo Bantlı poşete de ekleyebiliyoruz.

Meksika Şapkalı Körüklü Poşet

Körük Detaylı Poşet

Küçük boyutlarında çok rahat ayakta durabilen, büyük boyutlarında ise yorgan, mont ve kazak gibi kalın ürünlerin rahat durmasını sağlayan körüklü poşetlerimiz, el geçme ve meksika şapkası detaylı da üretilebiliyor. 

15x18 Meksika Şapkalı Poşet

Meksika Şapkalı Poşet

Mağazacılıkta 1 numara olan meksika şapkası detayı, çorap, iç giyim, kırtasiye gibi ürünlerin kolay sergilenmesine yardımcı oluyor.

Cepli Medikal Poşet

Cepli Detaylı Poşet

Medikal sektörünün favorisi cepli poşetlerde, ürününüzü detaylandıran kağıtları kolayca poşetin dışına ekleyebiliyorsunuz.

Kargo bantlı çizgi.jpg

Bantlı Poşet

Depolama ürünlerinin vazgeçilmezi ise bantlılarımız. Hem uygun fiyatıyla hem de ürünü koruma gücüyle depolama yapan firmalarımıza en iyi hizmeti sunuyor.

6x22 Kilitli Kalemlik Poşet

Hava Deliği Detayı

Ürünlerinizin kolay paketlenmesi için dilediğinizde poşete hava deliği açabiliyoruz.

WhatsApp Image 2024-03-30 at 00.40.36.jpeg

Kraft Çantalar

Kraft çantalar, sağlam yapısı ve çevre dostu malzemeleriyle öne çıkar.

Alışveriş deneyimini hem pratik hem de çevre bilincine uygun hale getirir.

el geáme poüet.jpg

Mağaza Poşetleri

El geçme mağaza poşetleri, kullanışlı ve dayanıklı bir ambalaj çözümü sunar. Hafif yapısıyla alışveriş esnasında taşımayı kolaylaştırırken, sağlam malzemeleriyle ürünlerinizin güvenliğini sağlar.

Kargo bantlı EL geçme logosuz.jpg

El Geçmeli Kargo Bantlı Poşet

Güvenli ve pratik bir taşıma çözümü sunar. Güçlü yapısı sayesinde içeriğin güvenliğini sağlarken, güçlü bandı yapıştırıldığı takdirde tekrar açılmaz. Bu poşetler, gönderilerinizi korurken taşıma sürecini de kullanıcılar için kolaylaştırır.

Memnuniyet Garantisi

Baskılı ürünlerimizde üretim aşamasının her detayını whatapp hattımızdan sizinle paylaşıyoruz. Ürünlerimizin tasarımlarına ve kalitesine her daim önem veriyoruz.

Biz Kimiz?

bottom of page